סוף שבוע תיאטרון חברתי בנווה שלום 24-25.8

מרכז פסיכופלייבק מציג:

 

סוף שבוע תיאטרון חברתי

על התפר בין תיאטרון פורום לתיאטרון פלייבק

בנווה שלום

סוף שבוע תיאטרון פלייבק יאפשר לכם לטעום את הקסם של תיאטרון הפלייבק והחיבור לתיאטרון פורום, דרך סדנאות ופעילויות חברתיות משותפות ואינטימיות. נעזר בגישת הפסיכופלייבק המשלבת בין תיאטרון פלייבק ופסיכודרמה ומאפשרת לנוע בין חוויה תיאטרלית לבין טיפול נפשי. נתרגל טכניקות מתוך תיאטרון הפלייבק ונכיר את הפרקטיקה של אוגוסטו בואל לתיאטרון חברתי (Theater of the Oppressed) . נצעד יחד אל תוך:

מרחב סוציודרמטי –

על התפר בין תיאטרון פורום לתיאטרון פלייבק

נחקור במשותף שאלות אישיות וחברתיות הקשורות לדיכוי. כמו כן נחקור את הקשר וההבדל בין הפרקטיקה של בואל לבין הפרקטיקה של תיאטרון פלייבק ונראה כיצד הן משלימות זו את זו בגישת פסיכופלייבק.

 

 תאריכי סופ"ש   אורחים   קבוצות (מעל 7) 
מכירה מוקדמת 600₪ 500₪
מכירה רגילה 650₪ 600₪

 

  • המחיר כולל את הסדנאות, הלינה וכלכלה במתכונת HB (א. ערב + א. בוקר).
  • הסדנאות מתאימות לבעלי ניסיון ולחסרי ניסיון כאחד.
  • מספר המקומות מוגבל.
  • מכירה מוקדמת עד ה- 9.8.
  • ההרשמה החלה. לפרטים נוספים וברורים לחץ כאן

נתקבץ ביחד בתאריך 24-25.8 לשישי שבת מרתקים ומרגשים בטבע, במרחבים ירוקים,  מחוץ לעיר, במלון נווה שלום על אם הדרך בין תל אביב לירושלים, סמוך למנזר לטרון.

המכירה דרך אתר פסיכופלייבק או בטלפון 054-8004334

על המנחים

אורי נוי מאיר, השתלם בשיטת התיאטרון של המדוכאים בין היתר אצל: ג'וליאן בואל, אדריאן ג'קסון, ברברה סנטוס, חן אלון, הקטור אריסטיסבל וסנג'וי גנגולי. כולם מהשורה הראשונה של מנחי התיאטרון של המדוכאים בעולם. אורי הנחה סדנאות בשיטה זאת בישראל, נפאל, אסטוניה, הודו, צפון אירלנד, ניו יורק, ואיטליה. הוא בעל תואר ראשון מהחוג לתיאטרון והחוג ללימודים ספרדיים ולטינו אמריקאיים של האוניברסיטה העברית בירושלים.

עומרי כהן, מטפל בפסיכודרמה ומנחה קבוצות (MA). בעל קליניקה פרטית לטיפולים פרטניים וקבוצתיים. שחקן ומנחה בקבוצת "החבר`ה מאיכילוב". ממייסדי איגוד תיאטרון הפלייבק בישראל. יוצר שיטת "פסיכופלייבק" המשלבת בין תיאטרון פלייבק ופסיכודרמה, גישה המאפשרת למשתתף לנוע בין חוויה תיאטרלית לבין טיפול נפשי.

 מייסד ומנהל ״מרכז פסיכופלייבק״, במרכז מתקיימות קבוצות תיאטרון פלייבק, פסיכודרמה, סדנאות תהליכיות, וארועי "מופע משולב" הפתוחים לקהל הרחב ומתרחשים כל יום חמישי הראשון של החודש.

 

 

המכירה דרך אתר פסיכופלייבק או בטלפון 054-8004334

כל הזכויות שמורות ל BeCom - יעוץ טכנולוגי